0(312) 396-4007
Hakkımızda

Haktan Otomotiv

Firmamız Ankara Ostim Yıldız Sanayi Sitesi ve İvedik Hurdacılar Sanayi Sitesinde Japon-Kore menşeili araçların çıkma yedek parçalarını satmak suretiyle sizlere hizmet vermektedir.

Galip Güngör

Haktan Otomotiv Ceo

Haktan Otomotiv

DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ,
Firmamız Ankara Ostim Yıldız Sanayi Sitesi ve İvedik Hurdacılar Sanayi Sitesinde Japon-Kore menşeili araçların çıkma yedek parçalarını satmak suretiyle sizlere hizmet vermektedir.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığının öngördüğü ÖMRÜNÜ TAMAMLAMIŞ ARAÇ geri dönüşüm lisansına sahip olmakla birlikte hasarlı araçları alıp sağlam parçalarını ayrıştırarak sizlerin hizmetine sunuyor aynı zamanda ülke ekonomisine geri dönüşüm yaparak katkıda bulunuyoruz.

Parçalarını satışa sunduğumuz araçlar kaporta yahut mekanik hasarlı araçlar olup satılık motor, şanzıman ve kupalarımız ise faturalıdır. Sattığımız sıfır parçalar sıfır orjinal veya sıfır yan sanayi olarak siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır.

Müşteri memnuniyeti ile beraber hak hukuk sınırlarını koruyarak sattığımız bütün parçalara geri iade garantisi veriyoruz. Firmamız hakkında detaylı bilgi ve referans almak için lütfen irtibata geçiniz.
Saygılarımızla

Yedek Parça

Mitsubishi , Suzuki , Isuzu, Nissan Tata, Kia, Hyundai, Ssangyong, Mazda, Subaru, Daihatsu marka Japon-Kore araçların 4x4 arazi, binek, ticari,kamyon ve kamyonetlerinin her model bütün mekanik, kaporta, yedek parçaları çıkma orjinal, sıfır yan sanayi ve sıfır orjinal olarak elimizde mevcuttur.

Sattığımız çıkma yedek parçalar hurdaya düşürdüğümüz kazalı araçlardan sökme olup on gün iade garantilidir. Çıkma motor, kupa, kabin ve şaşelerimiz de hurdaya düşürülmüş kazalı araçlara ait olup faturalı ve evraklıdır.

Çıkma otomatik şanzıman, manuel şanzıman, çıkma defransiyel,çıkma orjinal silindir kapağı,standart krank, turbo, enjektör, pompa, akis, beyin, tesisat, taşıyıcı, direksiyon kutusu, yakıt pompası, direksiyon pompası gibi mekanik parçalarımız da kaza yapmış araçların sağlam bölümlerinden sökülmektedir ve on gün kullanım ve memnuniyet garantili olarak gönderilmektedir.

Çıkma kaporta aksamlarına ait çıkma kapı, çıkma kaput, kesme tavan arka çamurluk, far, panjur, klima ve su radyatörü, intercool,panel, ön arka tampon, çıkma bagaj kapakları ise kazalı araçların hatasız bölgelerinden sökülerek satışa sunulmakta ve kargoda hasar görmemesi için en güzel şekilde ambalajlanmaktadır.

AYRINTILI BİLGİ, FİYAT VE REFERANS ALMAK İÇİN LÜTFEN İRTİBATA GEÇİNİZ.
SAYGILARIMIZLA

<